İnciroğlu Otomotiv A.Ş. - BMW - MINI - Land Rover - Fiat - Peugeot - Opel - Citroen, Honda - Chevrolet - www.inciroglu.com.tr

JAZZ

JAZZ

Sadece bir yerden bir yere gitmekle yetinmeyen, hayatına çok şey sığdıran ve dünyanın hızına ayak uyduranların bir yol arkadaşı var: Yeni Honda Jazz

Modern çizgileri, kompakt tasarımı, geniş iç hacmi ve hayatınızı kolaylaştıran birçok özelliğiyle yeni Jazz karşınızda. İçine sığdırdığımız tüm fikirlerle yeni Jazz, hayatınıza sığdırmak istediğiniz her şey için yola çıkmaya hazır.

Yeni Jazz’ın modern tasarımı, pratik ve çok yönlü fikirleri bir araya getiriyor. Geniş iç mekanıyla da, her detayda sizi şaşırtacak özelliklere sahip fonksiyonel bir yaşam alanı sunuyor.

Onun direksiyonuna geçin ve benzersiz bir deneyime hazır olun. İhtiyacınız olan her şeyi elinizin altında bulacaksınız ve kolay okunabilen göstergesi sayesinde tek bakışta her şeyi göreceksiniz. Yeni Jazz’ın kaliteli malzeme ve kumaş kullanılarak hazırlanan kokpiti, tasarımıyla heyecan uyandırıyor. Jazz Dynamic’te ise spor otomobillerden alışkın olduğumuz dikiş detaylara sahip direksiyon, koltuklardaki turuncu dikişlerle tamamlanıyor, ortaya sportif bir ruh çıkıyor. Yeni Jazz, pratik ve fonksiyonel yapısıyla da her detayda sizi düşündüğünü hissettiriyor. Geniş iç hacmi ve akıllı saklama alanlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.