İnciroğlu Otomotiv A.Ş. - BMW - MINI - Land Rover - Fiat - Alfa Romeo - Jeep - Peugeot - Opel - Citroen- Honda - Chevrolet - 2.El Birinci - www.inciroglu.com.tr

IN Group Hakkında

IN Group Hakkında

1985 yılında Kayseri merkezli olarak kurulan ve bünyesinde dev dünya markalarını bulunduran IN GROUP; 200'ü aşkın çalışanı ile toplam 90.000 m2'lik bir alan üzerinde ve 3 ayrı lokasyonda bölgesinin sektör lideridir.


Şirketimiz bünyesinde 

Borusan Otomotiv temsilciliğinde BMW, MINI ve BMW Premium Selection; 

PSA grup temsilciliğinde PEUGEOT, CITROEN ve OPEL; 

HONDA TÜRKİYE temsilciliğinde HONDA;

KOÇ TOFAŞ temsilciliğinde FIAT markalarının yetkili satış, servis ve yedek parça bayiliklerini bulundurmakta olup İKİNCİELBİRİNCİ ve İN SİGORTA birimleri ile sizlere tam kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.


İnciroğlu Otomotiv, İKİNCİELBİRİNCİ  her marka her model araçta seçkin kaliteye en hızlı ulaştıran İç Anadolunun en büyük oto marketi olarak çalışmalarına başarı ile devam etmektedir.

Satış, servis, sigorta ve 2. el operasyonlarında her zaman " Değer yaratan kalite ve yenilikçi hizmet anlayışı " odaklı çalışma kültürünü benimsemektedir. Müşterilerinin beklentilerine kalite yenilik ve istikrarla karşılık vermeyi birincil önceliği olarak görmekte olup bu doğrultuda çalışanlarının eğitimine ve kişisel gelişimine gerekli tüm desteği vermektedir. 

IN GROUP, dürüst ve ilkeli çalışmalarıyla gerek sektöre gerekse müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktan hiçbir zaman taviz vermeden sosyal sorumluluk projelerine ve eğitime destek vermeye devam etmektedir. Çeyrek asrı geçen tecrübe ile ilimiz ve bölgemizde büyük bir katma değer yaratmaktadır.


VİZYON VE MİSYONLARIMIZ

IN GROUP'ta yönetim ve çalışma anlayışımız, koyduğumuz hedeflerimiz üzerine kurulmuştur. Şirketimizin uzun dönemde ulaşmayı hedeflediği nokta vizyonumuzu; bu vizyona ulaşmak için izleyeceğimiz stratejilerimiz misyonlarımızı oluşturmaktadır.


Vizyonumuz:

Yenilikçi, müşteri odaklı, sosyal sorumluluk bilinci yüksek, çalışanları ile güvenilir bir dost olarak ülkemize değer katmak.


Misyonlarımız:

Teknolojik ve dijital yenilikleri kullanarak ar-ge faaliyetlerine yatırım yapmak,

Yasalara ve etik davranış ilkelerine uymak,

Alanında uzman ve güler yüzlü yol arkadaşlarımızla kaliteli satış ve satış sonrası hizmet sunmak,

Çeşitli sosyal sorumluluk projeleri içerisinde yer almak. Türkiye ve Dünya için doğaya ve yaşama duyarlı davranmak ve bu bilinci yaymak,

Temsil ettiğimiz markalarla sektöre yön vermek, Türk ekonomisine güç katmak.


ORGANİZASYON YAPISI

Otomotiv sektöründeki dünya devlerinden oluşan çok markalı yapımız sebebi ile organizasyon şemamız ''Markalar ve Departmanlar'' olmak üzere iki ana kolda varlığını sürdürmektedir:

Markalar; Marka Müdürü yönetiminde bulunan, satış ve servis ekiplerinden oluşmaktadır.

Yönetim Departmanlarımız; Finans, Muhasebe, Planlama, İnsan Kaynakları, Satın Alma, Bilgi-İşlem ve Sigorta birimlerinden oluşmaktadır.